Windykacja prawna w Toruniu

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej w sprawach windykacyjnych, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Windykacja prawna w Toruniu

Problemy windykacyjne stanowią nie lada kłopot dla bardzo wielu osób, zarówno prywatnych, jak również i biznesowych. Walka o odzyskanie należności z tytułu wykonanej pracy lub sprzedanego produktu stanowi często nie lada wyzwanie. Sprostać mu samodzielnie nie jest tak łatwym zadaniem, jakby mogło się nam wydawać. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się windykacja prawna, jaką ma Państwu do zaoferowania nasza kancelaria.

windykacja należności ToruńOdzyskiwanie długów dla klientów

Chcąc odzyskać dług, należy poczynić szereg działań, by zgodnie z obowiązującymi procedurami starać się otrzymać pieniądze od konkretnego klienta. Z pomocą naszej firmy Państwo nie muszą martwić się zupełnie niczym. Posiadamy niezbędną wiedzę, jak również i doświadczenie, by móc całą procedurę windykacyjną w odpowiedni sposób poprowadzić. Korzystając z dostępnych na rynku środków prawnych, robimy wszystko, co w naszej mocy, by dłużnik spłacił dług względem naszych klientów.

4 formy windykacji

Windykacja może przybrać różne formy. Wyróżniamy bowiem windykację polubowną, sądową, komorniczą, jak również i karną. Czym się one między sobą różnią? Kiedy i na jakim etapie należy wprowadzić konkretną? Windykacja polubowna jak sama nazwa wskazuje, to próba namówienia dłużnika do spłaty swojego zobowiązania. Składa się na nią szereg różnego rodzaju działań, które mają jeden cel – odzyskać pieniądze klienta. Nasza kancelaria spotyka się z dłużnikiem, stara się przeprowadzić odpowiednie negocjacje, mediacje, jak również wezwania do zapłaty. Jeśli to nie pomoże, prowadzimy windykację sądową, składając przeciwko dłużnikowi pozew do sądu. Reprezentujemy klienta na każdym szczeblu i przed sądami występujemy w jego imieniu. Kolejna, komornicza polega na wykonywaniu pełnego zakresu prac z pomocą komornika. Staramy się dążyć do tego, by ten wyegzekwował na dłużniku spłatę zobowiązania względem naszego klienta. I czwarta, windykacja karna – prowadzony jest proces karny przeciwko dłużnikowi i dotyczy on sytuacji, w której dłużnik uchyla się od zobowiązań, oszukuje, jak również i próbuje zataić istotne fakty związane ze swoimi finansami.

Pełen zakres pracy kancelarii windykacyjnej

Nasza kancelaria zajmuje się pełnią działań związaną z odzyskiwaniem długów dla swoich klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, każde realizujemy z największą starannością. Większość prowadzonych przez nas spraw zakończyła się szczęśliwym dla klienta rozwiązaniem. Mamy więc nadzieję, iż uda nam się pomóc również Państwu.

Windykacja prawna Toruń
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 65

Tagi : Windykacja prawna Toruń Windykacja prawna w Toruniu

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie