Prawo bankowe Toruń

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej dla spółek, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Prawo bankowe Toruń

Prawo bankowe jest to zbiór przepisów prawnych, które to regulują strukturę, organizację, jak również i wszelką działalność placówek bankowych. Nie ma ono jednej ustawy, ale korzysta z kodeksu cywilnego, z kodeksu spółek handlowych, jak również i innych przepisów, co do których każda ze stron zawsze musi się stosować. 

Nasza kancelaria to miejsce, które oferuje Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. W prawie bankowym jesteśmy prawdziwymi specjalistami i tym zajmujemy się też kompleksowo, dlatego też serdecznie zapraszamy do skorzystania z wachlarza naszych usług.

***

prawo bankowe kancelaria ToruńPodział prawa bankowego

Zajmując się tematem prawa bankowego, wyróżnić możemy tutaj dwie grupy: prywatne, jak również i publiczne prawo bankowe. Pierwsze zajmuje się, jak również i reguluje prawnie wszelkie czynności, jakie mają miejsce między bankami a klientami lub między samymi bankami. Dotyczy to wszystko więc spraw związanych z zawieraniem umów kredytowych, otwieraniem rachunków bankowych, z gwarancją bankową czy też z tajemnicą bankową. Drugie prawo z kolei określa zasady tworzenia nowych banków, ich działanie, nadzór czy też realizację polityki pieniężnej. Spraw dotyczących problemów z bankami jest naprawdę bardzo dużo i często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zrobić w zakresie naruszenia jakichkolwiek przepisów i ustaw.

Współpraca z kancelarią

Nasza kancelaria prawna to sztab prawników, którzy zajmują się prawem bankowym na co dzień. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi, okazały się być spełnieniem potrzeb i oczekiwań naszych drogich klientów. Posiadając wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje, nie boimy się prowadzenia absolutnie żadnych spraw. Wierzymy, iż w zakresie prawa bankowego jesteśmy w stanie pomóc dosłownie każdemu. 

Mają Państwo problem z umową, która według Was posiadała ukryte haczyki? Czujecie się pokrzywdzeni, bowiem doradca bankowy oferował Wam coś zupełnie innego, niż oczekiwaliście? A może jako bank macie problemy z innym bankiem, walcząc między sobą o swoje racje? Bez względu na rangę i rodzaj problemu, jesteśmy w pełni do dyspozycji. Oferujemy pomoc zarówno klientom banków, jak również i samym instytucjom bankowym. Wiemy doskonale, jak ważna może być kompleksowa pomoc prawna, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by czuli się Państwo z nami w pełni bezpiecznie. 

Prawo bankowe wymaga posiadania ogromnej wiedzy, jak również i określonych kwalifikacji, by móc w tym właśnie zakresie reprezentować swoich klientów. Nasza kancelaria to ludzie pełni pasji do swojej pracy, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje i pracujący przy takich sprawach, w których czują się po prostu dobrze. Jesteśmy pewni, że jeśli mają Państwo problem z bankiem, jeśli nie wiecie, jak odkręcić podpisaną umowę lub wynegocjować jak najlepsze warunki porozumienia, to jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Jakość – pełne zadowolenie każdego z odbiorców naszych usług.

Prawo bankowe kancelaria Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 121

Tagi: Prawo bankowe kancelaria Toruń Prawo bankowe adwokat Toruń

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie