Skuteczna windykacja Toruń

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej dla spółek, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Skuteczna windykacja Toruń

Z całą pewnością każdy przedsiębiorca życzyłby sobie kontrahentów, którzy na czas dotrzymywaliby terminów płatności za wykonane prace. Niestety, ale nie zawsze tak się dzieje, a nieuczciwych klientów na rynku jest coraz więcej. Dłużnicy zwlekają z zapłatą, obiecują, a nie płacą, w ogóle nie starają się dojść do porozumienia, by swoje zobowiązanie spłacić. 

W 90% przypadków, przedsiębiorca nie jest w stanie sam odzyskać swoich pieniędzy. Co więc z takich sytuacjach zrobić? Zatrudnić firmę windykacyjną, która oferuje usługi odzyskiwania pieniędzy od dłużników.

 

***

 

windykacja długów ToruńWindykacja na najwyższym poziomie

Nasza kancelaria to jedna z tych firm, która jest w stanie pomóc Państwu odzyskać należności z tytułu nieopłaconej faktury czy nie wywiązania się z podpisanej umowy. W szeregach naszej firmy zatrudnione są osoby, które posiadają wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje, by takie właśnie usługi móc świadczyć. Dokładamy wszelkich starań, by pomóc każdemu z naszych klientów, dążąc w pełni do odzyskania tego, co prawnie im się należy.

Dlaczego warto postawić właśnie na naszą firmę? Jesteśmy profesjonalistami w swojej pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia i dokładamy wszelkich starań, by klient czuł się zaopiekowany. Z naszej strony staramy się świadczyć kompleksową pomoc, doradztwo świadczyć kompleksową pomoc, jak również i wsparcie, wierząc, że wspólnie uda nam się dojść do zamierzonego rezultatu, a więc odzyskania Państwa pieniędzy. 

 

Windykacja – podjęte kroki

W pierwszym etapie staramy się załatwić sprawę polubownie, a więc dążymy do tego, aby rozwiązać problem bez ingerencji sądu. Motywujemy dłużnika do spłaty należności, negocjujemy z nim warunki, ustalamy harmonogram spłaty. Stosujemy odpowiednie wezwania do zapłaty i odzyskania należności. Jeśli dłużnik na takie działania się zgodzi, poniesie zdecydowanie niższe koszty, niż w przypadku, gdyby cała sprawa miała trafić do sądu. 

Jeśli polubowne rozwiązanie problemu nie przynosi żadnych efektów, kolejnym krokiem jest windykacja sądowo – egzekucyjna, której to celem jest uzyskanie prawomocnego wyroku. Dzięki temu można zgłosić się do komornika o przeprowadzenie egzekucji z majątku, tak, aby móc ściągnąć należności. Nasza kancelaria w imieniu klienta przygotowuje pozew, tworzy wezwanie do zapłaty, dąży do uzyskania tytułu egzekucyjnego i kieruje sprawę do komornika. 

 

Windykacja samodzielnie czy z pomocą specjalistów?

Bez wątpienia druga opcja stanowi jak najbardziej najlepszy z możliwych wybór. To właśnie dzięki niej możemy postawić na kompleksowe usługi, mniej stresu i dużo większą szansę, że pieniądze uda się odzyskać. Jeśli dłużnik widzi pismo od samego przedsiębiorcy, zbyt wiele sobie z tego nie robi. W sytuacji jednak, gdy dokument zawiera pieczęć kancelarii oferującej usługi windykacyjne, wówczas cała sprawa przybiera nieco inny wymiar. 

Zachęcamy bardzo serdecznie do współpracy, wierząc, że razem z nami każdy z Państwa odzyska należność, jaka za wykonane usługi lub sprzedaż danych produktów po prostu się Wam należy. 

Tagi: Skuteczna windykacja Toruń Skuteczna windykacja w Toruniu

Skuteczna windykacja Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 134

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie