Pomoc frankowiczom Toruń

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej dla spółek, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Pomoc frankowiczom Toruń

Kiedy to na rynku pojawiły się kredyty hipoteczne we frankach, wielu ludzi rzuciło się na nie niczym na świeże bułeczki, bo w końcu raty okazały się być kilkukrotnie niższe, niż te w PLN. Niestety, ale kiedy sytuacja się zmieniła i frankowiczom przyszło płacić ogromne pieniądze, rozpoczęła się batalia z bankami i niemal wszyscy mówili tylko o tym. Skutki tych zmian dla wielu frankowiczów widoczne są do dziś, mimo że wiele kwestii uległo już zmianom. Co więc zrobić w sytuacji, gdy chcemy odzyskać pieniądze, które się nam należą? W jaki sposób walczyć o zmniejszenie kwoty kredytu, która o daną sumę powinna być pomniejszona?

***

kancelarie zajmujące się kredytami frankowymiPomoc prawna dla frankowiczów

Samotna walka w sądach zazwyczaj kończy się niepowodzeniem ze strony frankowiczów. Nie posiadając bowiem odpowiedniej wiedzy, nie mając stosownych argumentów, a do tego i kwalifikacji, frankowicze dalej pozostają ze swoimi finansowymi problemami. Z pomocą więc w takich sytuacjach przychodzi Państwu nasza kancelaria prawna, która świadczy kompleksową pomoc i prawne wsparcie na całym etapie starań o wywalczenie swoich praw. 

Świadczymy pełen wachlarz usług, dzięki którym możemy odzyskać Państwa pieniądze z kredytów frankowych. Naszym głównym założeniem jest zwrot nadpłaconych rat kredytowych, jakie to musieli Państwo przez określony czas uiszczać. Co więcej, staramy się także o zwrot składek na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego czy też na ubezpieczenie pomostowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż pragną Państwo zmniejszenia salda zadłużenia, co jest jak najbardziej prawidłowe, ale wiemy doskonale, iż samemu trudno jest do tego doprowadzić. Zachęcamy więc serdecznie do współpracy z naszą kancelarią, z którą bez wątpienia każda sprawa zakończy się szczęśliwym finałem. 

Co możemy Państwu zagwarantować? 

Jakość na najwyższym poziomie, pełen wachlarz usług, wsparcie, pomoc i profesjonalne doradztwo. Jesteśmy z Państwem zawsze, gdy tylko potrzebujecie naszej pomocy. Podpisując umowę, stajemy się reprezentantami Waszych spraw, zarówno na drodze przedsądowej, jak również sądowej i egzekucyjnej. Działamy razem, aż do momentu uzyskania należnych świadczeń. W jaki sposób rozliczają się Państwo z nami za wykonane usługi? Pobieramy wynagrodzenie w dwóch ratach. Jedna wstępna, druga zależna od wartości procentowej od uzyskanych świadczeń. Jesteśmy więc przekonani o tym, że każdy z Państwa, kto pragnie odzyskać swoje pieniądze, z naszą kancelarią będzie miał taką możliwość, dlatego też już teraz bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. 

Kiedy kilka lat temu kredytobiorcy zaczęli brać kredyty hipoteczne we frankach, dla wielu wydawały się być one czymś wspaniałym, co pozwala posiadać wymarzony dom z niezwykle niskimi ratami kredytowymi. Wiadomo, wiązało się to z ryzykiem, ale jak mówi przysłowie – kto nie ryzykuje, ten nie ma. Niestety, ale ryzyko to dla wielu okazało się być tragiczne w skutkach. Na szczęście z pomocą naszej kancelarii, każdy z Państwa może odzyskać to, co w czasie tych rewolucji musiał stracić.

Tagi: Kancelaria prawna kredyt we frankach Toruń Pomoc frankowiczom kancelaria Toruń Kredyty frankowe radca prawny Toruń

Kancelaria kredyty frankowe Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 120

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie