Kancelaria prawa gospodarczego w Toruniu

Prawo gospodarcze jest to zbiór podstawowych aktów prawnych, których zadaniem jest regulacja stosunków gospodarczych w obrębie relacji między państwem, a przedsiębiorstwem, jak również między określonymi podmiotami gospodarczymi. Jego zadaniem jest regulacja zakresu działalności państwa obejmująca sferę gospodarczą i określanie granic interwencji państwowej wobec konkretnych podmiotów. Nasza kancelaria prężnie działa w zakresie prawa gospodarczego, będąc w pełni do Państwa dyspozycji, bez względu na charakter występującego problemu.

doradztwo dla spółekPrawo gospodarcze – profesjonalizm i jakość świadczonych usług

Jako kancelaria o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca szeroki zakres usług, oferujemy współpracę z klientami mającymi problemy w obrębie prawa gospodarczego. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby być dla naszych klientów, służyć im wsparciem oraz pomocą, jak również i pełnym zakresem działań, mających doprowadzić daną sprawę do jej szczęśliwego zakończenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W szeregach naszej firmy zasiadają doświadczeni, pełni wiedzy i kompetencji prawnicy z zakresu prawa gospodarczego, co sprawia, że każdy z Państwa może właśnie dzięki nam trafić pod odpowiednie skrzydła.

Prawo gospodarcze prywatne i publiczne

W obrębie prawa gospodarczego wyróżnić możemy dwa jego rodzaje: prywatne i publiczne. Pierwsze dotyczy tych wszystkich spraw, które związane są z regulacjami w obrębie stosunków między podmiotami gospodarczymi lub między przedsiębiorstwem, a konsumentem. Prawo gospodarcze prywatne zajmuje się również kontrolą nad czynnościami handlowymi, kwestią upadłości firm. Drugie, prawo publiczne obejmuje wszelkie kwestie dotyczące relacji między państwem, a przedsiębiorcami. Jak wiadomo określenie, jaka jest rola państwa w gospodarce odgrywa niezwykle ważną rolę, bowiem na tej podstawie tworzone są przepisy prawa publicznego. Jeśli ze strony państwa lub ze strony przedsiębiorstwa pojawiają się problemy, które wymagają określonych działań prawnych, nasza kancelaria jest w pełni do Państwa dyspozycji.

Prawo gospodarcze to zbiór określonych ustaw, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie gospodarki. Nasza kancelaria oferując Państwu i prywatne i publiczne prawo gospodarcze, jest w pełni do Waszych usług. Zapraszamy więc serdecznie do współpracy.

Kancelaria prawa gospodarczego Toruń
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 38

Tagi : Kancelaria prawa gospodarczego Toruń prawo gospodarcze Toruń

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie