Prawo cywilne Toruń

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej dla spółek, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Prawo cywilne Toruń

Prawo cywilne reguluje wszelkie te sprawy, z jakimi mamy do czynienia na co dzień i które opierają się na przepisach z zakresu prawa cywilnego. Większość prowadzonych w tym zakresie działań dotyczy między innymi spraw majątkowych, jak również i gospodarczych. W oparciu o kodeks cywilny, ten reguluje sprawy między osobami fizycznymi i prawnymi. 

Nasza kancelaria to sztab ludzi, którzy świadczą profesjonalne usługi w zakresie prawa cywilnego. Jesteśmy tutaj po to, by każdy z naszych klientów otrzymał to, na czym najbardziej mu zależy – najwyższą jakość usług i jak najbardziej efektywne zakończenie.

***

Prawo cywilne kancelaria ToruńCzego dotyczy prawo cywilne?

Dziedziny, które podchodzą pod prawo cywilne związane są między innymi z takimi elementami, jak prawo rzeczowe, prawo zobowiązań, prawo osobowe czy autorskie. Prowadzenie spraw w tym zakresie obejmuje również wszelkie elementy prawa spółdzielczego, handlowego, czy też ubezpieczeń. Wszystko to, co związane jest z codziennym funkcjonowaniem i życiem, a co wykracza poza przyjęte normy zawarte w kodeksie, stanowi wykroczenie, którym zajmuje się prawo cywilne i którego usługi świadczy właśnie nasza kancelaria. 

Regulacje dotyczące prawa cywilnego

Zajmując się dokładnie prawem cywilnym, z pewnością należy wiedzieć, jaki zakres działań ono obejmuje. Zaliczyć możemy tutaj więc takie regulacje, jak – zasada równości stron, stosunki osobowe i majątkowe między podmiotami prawnymi, stosunki między obywatelami, stosunki prawne o charakterze niemajątkowym i ochrona dobra osobistego obywateli. Kodeks cywilny obejmuje prawo cywilne, prawo rzeczowe, jak również i prawo spadkowe. Cywilne dzieli się na prawo rzeczowe,  prawo zobowiązań, spadkowe, pracy, handlowe i prawo rodzinne oraz opiekuńcze. Podmiotami prawa cywilnego mogą być i osoby fizyczne i osoby prawne. 

Współpraca z naszą kancelarią

Nasza kancelaria to ludzie stawiający na indywidualne podejście do klienta, na pełną rzetelność, profesjonalizm i pełne oddanie się sprawom, które dla klientów są niezwykle ważne. Bez względu na to, czy dana sprawa dotyczy problemów z pracodawcą, z podziałem majątku czy ze spadkiem, dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi zaowocowały zakończeniem sprawy w taki sposób, by klient był w pełni zadowolony z efektu końcowego. Świadczymy i doradztwo i pomoc i reprezentowanie naszych klientów, zarówno na drodze przedsądowej, jak również i sądowej.

Doskonale wiemy, jak ogromnym dla wielu ludzi stresem są czynności związane z prawem cywilnym, jak wiele nerwów może kosztować przygotowywanie dokumentów czy występowanie przed sądem. Z naszą pomocą są Państwo w stanie poradzić sobie z każdym problemem, zarówno w sytuacji, w której czujecie się pokrzywdzeni i jesteście ofiarami, jak również i wtedy, gdy postąpiliście niezgodnie z prawem i zależy Wam na jak najlepszej obronie. 

My świadczymy naszą pomoc kompleksowo i wierzymy, iż razem rozwiążemy problem w taki sposób, by dojść do szczęśliwego jego zakończenia.

Tagi: Prawo cywilne kancelaria Toruń Prawo cywilne Toruń

Prawo cywilne kancelaria Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 130

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie