Specjalista do spraw windykacji

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej dla spółek, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Specjalista do spraw windykacji

Specjalista od spraw windykacji to osoba, której głównym zadaniem jest kompleksowe odzyskiwanie należności od dłużników. To reprezentant konkretnej firmy, który podejmując współpracę z osobą chcącą odzyskać należność, wykonuje szereg działań zmierzających do otrzymania pieniędzy od dłużnika. 

W szeregach naszej kancelarii zatrudnione są osoby, które w tych właśnie sprawach w pełni profesjonalnie się tym zajmują. Oferując szeroki wachlarz usług, wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie, zawsze dążąc do uzyskania zamierzonego efektu. 

***

windykacja należności ToruńZakres działań naszej firmy

Podejmując współpracę z naszą firmą, świadczymy pełną pomoc, doradztwo, wsparcie i kompleksowe działania, których celem jest doprowadzenie sprawy do szczęśliwego finału. Odpowiadamy w pełni za usługi działań związanych z przedsądowymi poczynaniami, za prowadzenie dokumentacji procesów sądowo – komorniczych i za reprezentowanie naszych klientów w całym etapie windykacji. 

Nawiązujemy kontakt z dłużnikiem, negocjujemy warunki spłaty zadłużenia, przygotowujemy wszelkie wezwania do zapłaty, monitorujemy spłaty należności, współpracujemy z kancelariami komorniczymi, raportujemy wyniki i robimy wszystko, co  w naszej mocy, aby klient mógł odzyskać to, co mu się należy. 

Współpraca na poziomie przedsądowym i sądowym

Jako firma windykacyjna, świadczymy nasze usługi dla klientów walczących o odzyskanie swoich należności. Doskonale wiemy, jak trudnym to w wielu przypadkach jest zadaniem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał taką jakość usług, jaka pozwoli mu odzyskać od dłużnika pieniądze.

Działamy dla klienta zarówno na poziomie przedsądowym, jak również i sądowym. Początkowo próbujemy się porozumieć, aby nie kierować sprawy do sądu. Pozwala to dłużnikowi zaoszczędzić czas, jak również i pieniądze. Pomagamy znaleźć najlepsze z możliwych udogodnienia, ustalamy harmonogram spłat zobowiązania, negocjujemy warunki. Chcąc załatwić sprawę bez ingerencji sądu, robimy wszystko co w naszej mocy, aby uzyskać zamierzony efekt. 

W przypadku jednak braku zgody i niechęci spłaty ze strony dłużnika, kierujemy dalej sprawę do sądu, gdzie stajemy się reprezentantem dla naszego klienta. Tworzymy pozwy, występujemy przed sądami, współpracujemy z komornikami. Robimy wszystko, co tylko jest w naszej mocy, aby dłużnik zwrócił nam daną sumę za wykonaną usługę lub kupiony towar.

Czy wynajęcie naszej firmy to duże koszty?

Wszystko zależy od tego, w jakiej sytuacji jest klient. Na szczęście nie ponosi się pełnej opłaty za wykonane usługi przed rozpoczęciem prac. Najpierw wpłaca się tak zwaną kwotę wstępną w określonej wartości, a następnie uiszcza się opłatę po wygraniu całej sprawy i otrzymaniu pieniędzy. Każda z firm windykacyjnych pobiera określony procent od sumy uzyskanych pieniędzy. My tę kwestię zawsze indywidualnie rozpatrujemy z naszym klientem i dążymy do tego, aby każda ze stron była w pełni zadowolona.

Tagi: Specjalista ds. windykacji Toruń Specjalista ds. windykacji w Toruniu

Specjalista ds. windykacji Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 136

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie