Firma windykacyjna Toruń

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej dla spółek, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Firma windykacyjna Toruń

Kiedy staramy się o odzyskanie swoich należności, bardzo często okazuje się, że nie jest to takie łatwe, jakby mogło się nam wydawać. Wystawiamy fakturę, czekamy na przelew, a pieniędzy jak nie ma tak nie ma… Znajome uczucie, prawda? Problem z płatnościami ma bardzo wielu przedsiębiorców. Niestety, ale nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie w takiej sytuacji samodzielnie. Co więc należy wtedy zrobić?

***

firmy windykacyjne ToruńFirma windykacyjna – pomoc specjalisty

Nasza kancelaria to ludzie, którzy świadczą kompleksową pomoc w zakresie windykacji należności dla swoich klientów. Posiadamy wiedzę, doświadczenie, jak również i stosowne kwalifikacje, dzięki którym jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju zadłużeniem. Jako firma windykacyjna, dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów, mógł odzyskać pieniądze, które mu się po prostu należą.

W bardzo wielu sytuacjach jest tak, że brak należności wiąże się z utratą płynności finansowej, a kiedy w grę wchodzą duże pieniądze, może to doprowadzić nawet do upadku firmy. W żadnym wypadku przedsiębiorca nie powinien się poddawać, ale zamiast samodzielnej próby odzyskania pieniędzy, która zazwyczaj kończy się klęską, skorzystać z pomocy takich specjalistów, jak my. Zajmujemy się odzyskiwaniem pieniędzy w sposób kompleksowy i staramy się dążyć do tego, by w szybkim czasie klient odzyskał to, co prawnie mu się należy. 

Etapy windykacji

Oferując Państwu usługi związane z odzyskiwaniem należności, cały proces windykacji opiera się na czterech podstawowych etapach. 

  • wstępna analiza

Zanim podpisana zostanie umowa, oferujemy wstępną analizę sytuacji, wykonując bezpłatne badanie kondycji finansowej dłużnika. Takie działanie pozwala nam sprawdzić, jak duże szanse ma klient, by móc należność odzyskać. Jeśli temu grozi upadek, wyegzekwowanie dużej kwoty może graniczyć co najwyżej z cudem. 

  • podpisanie umowy

Drugim etapem jest podpisanie z naszą firmą windykacyjną umowy. W dokumencie tym określone są wszelkie warunki współpracy. Zanim Państwo podpiszą umowę, koniecznie należy zapoznać się z każdym z jego podpunktów. 

  • windykacja polubowna

W procesie windykacji polubownej staramy się skontaktować z dłużnikiem i wypracować jak najlepszy kompromis. Prowadzimy negocjacje, wskazujemy korzyści przedsądowego porozumienia, staramy się dopasować tak harmonogram spłat, by był on możliwy do wykonania. Tworzymy pisma dotyczące przedsądowej zapłaty, upubliczniamy dług poprzez wpisanie go do rejestru. Jeśli żadne z tych działań nie są w stanie nam pomóc, przechodzimy do ostatniego z etapów windykacji

  • sądowe wezwanie do zapłaty

W przypadku nieskutecznej windykacji polubownej, ostatnim z etapów jest windykacja sądowa. W tym zakresie oferujemy kompleksową obsługę prawną – przygotowujemy pozew i reprezentujemy klienta w sądzie, dążąc w pełni do uzyskania wyroku zmierzającego do nakazu zapłaty danej należności.

Firma windykacyjna Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 135

Tagi : Firma windykacyjna Toruń Firmy windykacyjne w Toruniu

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie