Windykacja należności Toruń

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej dla spółek, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Windykacja należności Toruń

Jak w skuteczny sposób wierzyciel ma odzyskać dług od swojego dłużnika? Jakie działania należałoby powziąć, aby dłużnik zdecydował się oddać należność, jaką jest winien wierzycielowi? W takich przypadkach sprawdza się najlepiej windykacja należności. Jedni próbują działać na własną rękę, ale niestety nie zawsze przynosi to zamierzony efekt. Co więc w takich sytuacjach zrobić? Bez wątpienia warto postawić na taką firmę, jak nasza, a więc tą, która specjalizuje się w odzyskiwaniu pieniędzy od dłużników. 

***

windykacja należności ToruńDlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jako kancelaria jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Działamy w oparciu o niezbędne przepisy, zawsze dążąc do pełnej skuteczności naszych poczynań. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni  indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów otrzymał to, na czym mu zależy, a więc na odzyskaniu pieniędzy. Jesteśmy rzetelni, oddani swojej pracy i stawiający na pełną kompleksowość swoich usług. Jeśli decydujemy się podjąć zlecenia, by odzyskać dług od dłużnika, wykorzystujemy różnorodne narzędzia, metody i odpowiednie sposoby, by te pieniądze udało się zyskać.  

Działamy zgodnie z ogólnymi zasadami współżycia społecznego, zgodnie z prawem i na podstawie posiadanych przez nas uprawnień. Stawiamy na dobre obyczaje, na fachowość swojej pracy i na wykorzystanie wiedzy oraz doświadczenia, by móc odzyskać to, co należy się naszym klientom. Działamy jako pełnomocnik naszego klienta, dlatego też mamy pełne prawo do wszelkich usług, jakie znajdują się w ofercie naszej firmy. Wzywamy do zapłaty, negocjujemy warunki spłaty, w porozumieniu z klientem zawieramy odpowiednie ugody. Dłużnik zwraca pieniądze naszemu klientowi, ale za naszym pośrednictwem. W jaki więc sposób odbieramy nasze wynagrodzenie? Od klienta pobieramy opłatę wstępną, którą należy zapłacić przed rozpoczęciem współpracy, z kolei pozostałą kwotę otrzymujemy względem procentów od odzyskanej sumy. 

Windykacja należności – czyli ściągamy dług od dłużnika

W ramach umowy z naszą firmą, świadczymy kompleksowe doradztwo, pomagamy i reprezentujemy naszego klienta dążąc do tego, by ten otrzymał swoje wynagrodzenie za wykonaną pracę, za konkretne usługi czy za sprzedany towar. W pierwszej kolejności działamy w formie windykacji przedsądowej. Staramy się więc porozumieć z dłużnikiem, wypracować kompromis, ustalić wygodny dla niego sposób spłaty zobowiązań. Niestety, ale nie w każdym przypadku okazuje się to być skuteczne. Jeśli więc do tego dojdzie, drugim elementem windykacji, jest już ta sądowa. W takich przypadkach wysyłamy do dłużników odpowiednie pisma, reprezentujemy wierzycieli w sądzie i współpracujemy z komornikami.

Naszym zadaniem jest jak najszybsze odzyskanie należności, jaka należy się naszemu klientowi. Dokładamy wszelkich starań, by dana usługa okazała się być w pełni skuteczną. Z nami niemal każdy klient na pewno odzyska pieniądze, jakie tylko się mu należą. W jednych przypadkach ma to miejsce szybciej, w innych wolniej – ale zawsze staramy się dążyć do szczęśliwego finału.

Windykacja należności Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie