Windykacja długów Toruń

Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej dla spółek, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.

Windykacja długów Toruń

Niezapłacone należności z tytułu faktury czy umowy, mogą stanowić dla niejednej firmy ogromny problem. Z powodu braku płynności, sytuacja taka powoduje nawet upadek przedsiębiorstwa lub bardzo duże straty, które później bardzo trudno jest odbudować. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nasza firma, która to oferuje najwyższą jakość usług windykacyjnych, dążąc do tego, by każdy klient otrzymał to, na czym tylko mu zależy. Co możemy zagwarantować? Dlaczego na nas właśnie warto postawić?

***

windykacja wierzytelności ToruńCzym tak naprawdę jest windykacja?

Windykacja to inaczej dochodzenie, które w większości przypadków dotyczy roszczeń finansowych. Dzieli się ona na przedsądową, jak również i sądową. Pierwsza z nich obejmuje te wszystkie działania, które mogą odbyć się bez obecności sądu. Sam wierzyciel może starać się dążyć do odzyskania pieniędzy, ale niestety rzadko kiedy przynosi to zamierzony efekt. Z pomocą wtedy przychodzi nasza firma, która oferuje sporządzanie przedsądowych nakazów do zapłaty, prób nawiązania kontaktu z dłużnikiem, zmotywowania go do spłaty długu. Jeśli działania takie nie przyniosą zamierzonego efektu, w grę wchodzi druga opcja – windykacja sądowa, a więc egzekucja należności od dłużnika na rzecz wierzyciela na podstawie prawomocnego wyroku sądowego. W przypadku windykacji sądowej, całością spraw dotyczących odzyskania pieniędzy zajmują się komornicy. I tutaj nasza firma również świadczy kompleksową pomoc i wsparcie. Przygotowujemy pisma, reprezentujemy naszego klienta w sądzie, współpracujemy z komornikami, aby jak najszybciej ściągnąć dla naszych klientów zalegający dług. 

Dlaczego warto postawić na naszą firmę windykacyjną?

Windykacja długów przez wyspecjalizowaną firmę, daje zdecydowanie większą gwarancję odzyskania pieniędzy, niż próba samodzielnej walki o swoją należność. Dłużnik, który widzi pismo ze stemplem takiej firmy, zdecydowanie inaczej podchodzi do tematu, niż w przypadku zwykłego dokumentu od wierzyciela. Nasza kancelaria to miejsce, które zatrudnia najlepszych prawników i osoby, które z windykacją długów mają do czynienia na co dzień. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje, by móc służyć w pełni Państwu naszą pomocą, wsparciem i doradztwem. Wykorzystując odpowiednie techniki i metody, działamy niemal z 99% skutecznością, bo wiemy co zrobić – by dług został spłacony. 

Do każdego przypadku należy podejść w pełni indywidualnie, bo tylko to stanowi pełną gwarancję zadowolenia i odzyskania pieniędzy. Jedne zlecenia są dla nas niezwykle łatwe i szybkie w realizacji, inne wymagają zdecydowanie więcej pracy i działań, ale mimo wszystko zawsze staramy się dokładać wszelkich starań, by każde zlecenie zakończyło się z pozytywnym finałem.

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, w żadnym wypadku nie wykraczając poza nasze uprawnienia. Stawiamy na to, by uzyskać pełną skuteczność, a do tego i gwarancję zadowolenia naszych klientów, bowiem wiemy, że tylko to jest w stanie dalej budować sukces naszej kancelarii.

Windykacja długów Toruń ⭐⭐⭐⭐⭐

Skontaktuj się z nami w Twojej sprawie